align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 21. krog 26.05.18
   TEKMA: Žiri - JuRentA Bitnje 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Medvešček Blaž
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Likar Domen (V)
  2  Orešnik Krištof
  3  Gligorević Goran
  4  Oblak Jošt
  5  Koblar Jan
  6  Kržišnik Nejc
  7  Eržen Nace (K)
  8  Tratnik Matic
  9  Čuk Anže
  10  Burjek Rok
  11  Prek Rene
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  3  Vesel Matija
  7  Traven Tomaž
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  11  Čebašek Miha
  13  Jerina Matic
  14  Vidmar David
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor (K)
  31  Stare Nejc (V)
  Rezervni igralci
  13  Kunc Domen
  14  Marinac Dejan
  15  Kranjc Sašo
  16  Frelih Blaž
  17  Tavčar Boštjan
  18  Pintar Aljaž
  19  Gligorević Zoran
  Rezervni igralci
  4  Homec Matej
  6  Govekar Matej
  10  Juvan Jan
  15  Sivec Gašper
   TRENER
   Žiri
   Frelih Boris
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 7 - Eržen Nace (29')
   2 : 0 11 - Prek Rene (32')
   3 : 0 19 - Gligorević Zoran (57')
   4 : 0 7 - Eržen Nace (82')
   JuRentA Bitnje
   OPOMINJANI
   Žiri
   JuRentA Bitnje
   IZKLJUČENI
   Žiri
   JuRentA Bitnje
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Marinac Dejan
       6 - Kržišnik Nejc
  52'     19 - Gligorević Zoran
       11 - Prek Rene
  73'     13 - Kunc Domen
       9 - Čuk Anže
  74'     17 - Tavčar Boštjan
       5 - Koblar Jan
  82'     16 - Frelih Blaž
       8 - Tratnik Matic
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  55'     10 - Juvan Jan
       11 - Čebašek Miha
  62'     6 - Govekar Matej
       3 - Vesel Matija
  70'     15 - Sivec Gašper
       8 - Benedičič Blaž
  80'     4 - Homec Matej
       14 - Vidmar David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan