align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 21. krog 26.05.18
   TEKMA: Visoko - Škofja Loka 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  2  Debeljak Žan
  4  Vrtač Nik
  5  Zorman Maks
  6  Markun Anže (K)
  7  Jagodic Miha
  8  Vrtač Tim
  10  Zorman Maks David
  11  Križnar Nejc
  12  Krč Nejc (V)
  17  Logar Miha
  18  Janhar Andraž
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Klemenčič Matjaž (V)
  3  Bojić Savo
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  8  Anžlovar Luka
  10  Banič Luka
  11  Jenko Kristjan
  18  Bojić Momčilo
  45  Jović Aleksander
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  9  Križaj Peter
  14  Janhar Lovro
  15  Debeljak Gal
  16  Rebolj Nik
  19  Benedičič Andrej
  Rezervni igralci
  9  Midžan Dino
  14  Janežič Andrej
  17  Majetić Mehmed
   TRENER
   Visoko
   Vrtač Drago
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Visoko
   1 : 0 8 - Vrtač Tim (32')
   Škofja Loka
   1 : 1 18 - Bojić Momčilo (89')
   OPOMINJANI
   Visoko
   Škofja Loka
    45 - Jović Aleksander (30')
    3 - Bojić Savo (59')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  70'     9 - Križaj Peter
       17 - Logar Miha
  77'     14 - Janhar Lovro
       11 - Križnar Nejc
  90'     15 - Debeljak Gal
       7 - Jagodic Miha
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  54'     17 - Majetić Mehmed
       11 - Jenko Kristjan
  63'     9 - Midžan Dino
       45 - Jović Aleksander
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan