align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 21. krog 31.05.18
   TEKMA: Zarica Kranj B - Preddvor 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  7  Rozman-Močnik Žan
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Susak Patrik
  10  Crnalić Anis
  11  Lenarčič Emil
  14  Gubanc Gašper
  16  Mehani Erjon
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Rozman Aleksander
  4  Zavrl Jan
  5  Lenič Aleš (K)
  6  Pelko Tilen
  7  Seljak Žan
  8  Čurk Igor
  9  Burgar Benjamin
  10  Kokić Mirzet
  11  Kovačič Tim
  Rezervni igralci
  17  Draksler Martin
  Rezervni igralci
  13  Krč Matija
  14  Mlakar Gašper
  15  Potkonjak Luka
  17  Žandar Žiga
  48  Pegan Ljubomir (V)
   TRENER
   Zarica Kranj B
   Kepic Radovan
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   Zarica Kranj B
   1 : 0 10 - Crnalić Anis (68')
   2 : 1 7 - Rozman-Močnik Žan (84')
   Preddvor
   1 : 1 10 - Kokić Mirzet (76')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj B
    7 - Rozman-Močnik Žan (74')
   Preddvor
    4 - Zavrl Jan (56')
    11 - Kovačič Tim (79')
    13 - Krč Matija (89')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj B
   Preddvor
   MENJAVE
   Zarica Kranj B
  Minuta  Igralec
  69'     17 - Draksler Martin
       10 - Crnalić Anis
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  73'     15 - Potkonjak Luka
       6 - Pelko Tilen
  75'     14 - Mlakar Gašper
       8 - Čurk Igor
  83'     17 - Žandar Žiga
       5 - Lenič Aleš
  84'     13 - Krč Matija
       4 - Zavrl Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan