align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 22. krog 02.06.18
   TEKMA: Kondor Godešič - Royal Sport DLN 8 : 3 (4 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Trojanšek Janez (V)
  2  Košir Tilen
  3  Krašovec Anže
  5  Dagarin Nejc
  8  Avguštin Tadej (K)
  9  Košir Rok
  10  Trojanšek Luka
  11  Krajnik Žan
  14  Hafner Aljaž
  22  Bizjak Jure
  25  Šimić Mario
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  1  Jurca Luka (V)
  2  Bohinc Jan
  3  Vidmar Blaž
  5  Zagorc Gregor
  8  Lipar Jan
  17  Lipar Žiga
  19  Guzelj Dean
  23  Mubi Narsej
  32  Grilc Rok
  79  Zagorc Klemen (K)
  99  Kalan Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  77  Štumberger Luka
   TRENER
   Kondor Godešič
   Avguštin Tadej
   Royal Sport DLN
   Štumberger Luka
   STRELCI
   Kondor Godešič
   1 : 0 11 - Krajnik Žan (9')
   2 : 0 3 - Krašovec Anže (35')
   3 : 0 11 - Krajnik Žan (37')
   4 : 0 3 - Krašovec Anže (45')
   5 : 0 10 - Trojanšek Luka (50')
   6 : 1 11 - Krajnik Žan (63')
   7 : 2 1 - Trojanšek Janez (83') 11m
   8 : 3 8 - Avguštin Tadej (87')
   Royal Sport DLN
   5 : 1 19 - Guzelj Dean (52')
   6 : 2 17 - Lipar Žiga (65')
   7 : 3 17 - Lipar Žiga (84')
   OPOMINJANI
   Kondor Godešič
    22 - Bizjak Jure (57')
    11 - Krajnik Žan (74')
   Royal Sport DLN
    32 - Grilc Rok (77')
   IZKLJUČENI
   Kondor Godešič
   Royal Sport DLN
   MENJAVE
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  56'     77 - Štumberger Luka
       79 - Zagorc Klemen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan