align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 23. krog 09.06.18
   TEKMA: Royal Sport DLN - Polet 4 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  5  Zagorc Gregor
  12  Čepin Matej (V)
  17  Lipar Žiga (K)
  19  Guzelj Dean
  21  Mubi Narsej
  23  Jurca Luka
  77  Štumberger Luka
  82  Okorn Matic
  86  Rozman Mitja
  88  Frantar Primož
  99  Kalan Luka
   Polet
Priimek in ime
  2  Jašaragić Mustafa
  3  Jelovčan Uroš
  4  Stanonik Žan
  6  Pagon Peter
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Debeljak Matic
  10  Hafner Rok
  11  Hafner Blaž
  12  Langerholc Miha (V)
  20  Mrak Žiga
  Rezervni igralci
  46  Zupan Jaka
  Rezervni igralci
  1  Šubic Oto (V)
  5  Valedžić Šaban
  13  Ogris Rok
  14  Prosen Žiga
  15  Debeljak Jure
  17  Vrečič Egon
   TRENER
   Royal Sport DLN
   Štumberger Luka
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Royal Sport DLN
   2 : 2 23 - Jurca Luka (51')
   4 : 2 17 - Lipar Žiga (75')
   Polet
   0 : 1 9 - Debeljak Matic (22')
   1 : 1 7 - Stanonik Aljaž (31') AG
   1 : 2 9 - Debeljak Matic (35')
   3 : 2 10 - Hafner Rok (60') AG
   4 : 3 9 - Debeljak Matic (88')
   OPOMINJANI
   Royal Sport DLN
    88 - Frantar Primož (83')
   Polet
    9 - Debeljak Matic (83')
   IZKLJUČENI
   Royal Sport DLN
   Polet
   MENJAVE
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  59'     46 - Zupan Jaka
       23 - Jurca Luka
   Polet
  Minuta  Igralec
  66'     15 - Debeljak Jure
       11 - Hafner Blaž
  70'     17 - Vrečič Egon
       6 - Pagon Peter
  70'     5 - Valedžić Šaban
       2 - Jašaragić Mustafa
  82'     14 - Prosen Žiga
       20 - Mrak Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan