align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 23. krog 09.06.18
   TEKMA: Naklo - JuRentA Bitnje 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Žumer Matic
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Naklo
Priimek in ime
  2  Bevc Domen
  4  Novinec Andrej
  6  Čebulj Rok
  7  Krasniqi Ilirjan
  8  Legat Matej
  9  Ušlakar Gorazd (K)
  12  Žumer Martin (V)
  13  Dolar Jure
  14  Porenta Dominik
  15  Perko Žan
  18  Novak Nejc
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  6  Govekar Matej
  7  Traven Tomaž
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  10  Juvan Jan
  13  Jerina Matic
  14  Vidmar David (K)
  18  Zupanc Bojan
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
  31  Stare Nejc (V)
  Rezervni igralci
  3  Hudobivnik Jure
  11  Kuhar Jaka
  22  Blažič Grega
  28  Markelj David
  Rezervni igralci
  4  Homec Matej
  15  Sivec Gašper
  17  Počkaj Luka
  19  Petrov Aleksandar
   TRENER
   Naklo
   Pužem Žiga
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   STRELCI
   Naklo
   1 : 1 11 - Kuhar Jaka (64')
   JuRentA Bitnje
   0 : 1 10 - Juvan Jan (52')
   OPOMINJANI
   Naklo
   JuRentA Bitnje
   IZKLJUČENI
   Naklo
   JuRentA Bitnje
   MENJAVE
   Naklo
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Kuhar Jaka
       4 - Novinec Andrej
  46'     28 - Markelj David
       18 - Novak Nejc
  62'     22 - Blažič Grega
       8 - Legat Matej
  65'     3 - Hudobivnik Jure
       15 - Perko Žan
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  52'     4 - Homec Matej
       8 - Benedičič Blaž
  70'     15 - Sivec Gašper
       9 - Djaković Simo
  80'     17 - Počkaj Luka
       18 - Zupanc Bojan
  83'     19 - Petrov Aleksandar
       10 - Juvan Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan