align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 23. krog 09.06.18
   TEKMA: Velesovo - Preddvor 6 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  5  Narat Matej (K)
  6  Žargaj Vid
  7  Burgar Borut
  8  Novak Mitja
  9  Kuhar Matevž
  10  Pucelj Nejc
  14  Kern Gašper
  16  Oštir Luka
  17  Gračanin Dalibor
  19  Bošnak Blaž
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  4  Zavrl Jan
  5  Rozman Aleksander
  6  Mlakar Gašper
  7  Čurk Igor
  8  Seljak Žan
  9  Pelko Tilen
  10  Kokić Mirzet (K)
  11  Kovačič Tim
  30  Lenič Aleš
  Rezervni igralci
  4  Dolinar Aleš
  11  Petrač Sebastjan
  13  Bezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  13  Potkonjak Luka
  15  Krč Matija
  16  Žandar Žiga
  17  Markun Boštjan
  48  Pegan Ljubomir (V)
   TRENER
   Velesovo
   Levstek Ivo
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 0 19 - Bošnak Blaž (6') 11m
   2 : 0 14 - Kern Gašper (11')
   3 : 0 9 - Kuhar Matevž (14')
   4 : 0 19 - Bošnak Blaž (17')
   5 : 0 14 - Kern Gašper (47')
   6 : 0 11 - Petrač Sebastjan (77')
   Preddvor
    10 - Kokić Mirzet (69') 11m
   OPOMINJANI
   Velesovo
    10 - Pucelj Nejc (20')
   Preddvor
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Preddvor
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  50'     11 - Petrač Sebastjan
       14 - Kern Gašper
  50'     13 - Bezovšek Jaka
       16 - Oštir Luka
  77'     4 - Dolinar Aleš
       5 - Narat Matej
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Krč Matija
       5 - Rozman Aleksander
  46'     16 - Žandar Žiga
       4 - Zavrl Jan
  46'     17 - Markun Boštjan
       6 - Mlakar Gašper
  46'     13 - Potkonjak Luka
       8 - Seljak Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan