align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 23. krog 09.06.18
   TEKMA: Niko Železniki - Zarica Kranj B 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Kavčič Rok
  3  Lotrič Jan
  4  Dolenc Urban
  5  Šmid Gašper
  6  Radanović Dalibor
  7  Pfajfar Jan
  8  Potočnik Matic
  9  Demšar Andrej
  10  Potočnik Matic
  11  Soklič Denis (K)
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Gjeorgjiev David
  10  Rozman-Močnik Žan
  11  Lenarčič Emil
  14  Susak Patrik
  15  Lasica Mile
  17  Crnalić Anis
  Rezervni igralci
  13  Dauti Sami
  14  Cvek Jure
  15  Mesec Klemen
  16  Samardžić Refik
  17  Gajgar David
  Rezervni igralci
  2  Draksler Martin
  7  Mehani Erjon
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   Zarica Kranj B
   Kepic Radovan
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 8 - Potočnik Matic (16')
   Zarica Kranj B
   1 : 1 14 - Susak Patrik (74')
   1 : 2 17 - Crnalić Anis (81')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    16 - Samardžić Refik (80')
   Zarica Kranj B
    3 - Pantelić Sebastjan (37')
    11 - Lenarčič Emil (53')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Zarica Kranj B
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Samardžić Refik
       6 - Radanović Dalibor
  62'     13 - Dauti Sami
       5 - Šmid Gašper
  67'     15 - Mesec Klemen
       11 - Soklič Denis
  75'     14 - Cvek Jure
       10 - Potočnik Matic
  81'     17 - Gajgar David
       7 - Pfajfar Jan
   Zarica Kranj B
  Minuta  Igralec
  23'     7 - Mehani Erjon
       15 - Lasica Mile
  75'     2 - Draksler Martin
       14 - Susak Patrik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan