align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 03.09.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Gregorc Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  3  Bikovski Filip
  6  Bavrlić Bojan
  7  Kadirić Adnan
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  11  Veseli Bekim
  14  Talić Eldar
  15  Tubić Adis (K)
  17  Bajrić Amar
  19  Tadić Stefan
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V)
  2  Čebašek Rok
  3  Mandeljc Rok
  4  Kozinc Bor
  5  Močnik Jan
  7  Lavtar Gašper
  8  Kramar Mark
  9  Marković Gavro
  10  Sever Blaž (K)
  11  Rihtar Grega
  18  Lap Aljoša
  Rezervni igralci
  2  Kaker Anže
  4  Mitrić Stefan
  8  Pižuk Saša
  12  Ćehić Elmar (V)
  18  Ćehić Eldar
  20  Baxhaku Astrit
  Rezervni igralci
  13  Mihelič Matej
  14  Rebec Jan
  15  Repinc Miha
  16  Kolenc Miha
  17  Stare Lenart
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 17 - Bajrić Amar (28')
   Šobec Lesce
   1 : 1 15 - Repinc Miha (85')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Kadirić Adnan (19')
    15 - Tubić Adis (60')
    10 - Talić Armin (92')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Baxhaku Astrit
       14 - Talić Eldar
  67'     4 - Mitrić Stefan
       7 - Kadirić Adnan
  73'     8 - Pižuk Saša
       9 - Krupić Amar
  83'     18 - Ćehić Eldar
       3 - Bikovski Filip
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  31'     16 - Kolenc Miha
       10 - Sever Blaž
  60'     17 - Stare Lenart
       18 - Lap Aljoša
  68'     14 - Rebec Jan
       8 - Kramar Mark
  83'     15 - Repinc Miha
       9 - Marković Gavro
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan