align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko-Preddvor 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  4  Baxhaku Astrit 27.05.00
  7  Kadirić Adnan 28.04.00
  9  Krupić Amar 31.05.00
  10  Talić Armin 09.04.00
  12  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  13  Tadić Stefan 02.06.99
  14  Talić Eldar 24.09.01
  15  Pjanić Sulejman 20.04.99
  16  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  17  Veseli Bekim 22.11.00
  19  Tubić Adis (K) 25.12.99
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime Rojen
  1  Snedec Bor (V) 02.10.99
  2  Žerovnik Blaž 23.01.99
  3  Rebolj Nik 15.08.00
  4  Debeljak Žan 10.03.99
  5  Vesel Matic 13.01.01
  6  Vesel Jan 03.01.99
  7  Pernuš Matej 06.09.99
  8  Debeljak Gal 05.10.00
  9  Jagodic Tine 16.05.01
  10  Križnar Nejc (K) 07.07.99
  11  Strniša Jakob 02.09.00
  Rezervni igralci
  1  Ćehić Elmar (V) 18.02.00
  6  Bavrlić Bojan 18.01.00
  8  Klarić Mateo 06.04.02
  11  Bešić Mario 27.11.99
  18  Ćehić Eldar 18.02.00
  20  Mitrić Stefan 18.12.01
  Rezervni igralci
  12  Baškovec Erazem (V) 06.07.00
  15  Zadravec Žiga 05.07.99
  16  Drekonja Tilen 07.08.00
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 17 - Veseli Bekim (46')
   2 : 1 17 - Veseli Bekim (86')
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 4 - Debeljak Žan (85')
   2 : 2 7 - Pernuš Matej (91')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Kadirić Adnan (12')
    4 - Baxhaku Astrit (53')
    13 - Tadić Stefan (67')
    15 - Pjanić Sulejman (72')
   Visoko-Preddvor
    10 - Križnar Nejc (28')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  50'     11 - Bešić Mario
       16 - Khodakhah Benjamin
  61'     6 - Bavrlić Bojan
       14 - Talić Eldar
  67'     20 - Mitrić Stefan
       13 - Tadić Stefan
  75'     8 - Klarić Mateo
       15 - Pjanić Sulejman
  83'     18 - Ćehić Eldar
       9 - Krupić Amar
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  92'     15 - Zadravec Žiga
       11 - Strniša Jakob
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan