align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: Britof - Zarica Kranj 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Jerič Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Kalan Vid (V,K)
  3  Maček Mitja
  4  Šenk Miha
  5  Polanc Denis
  7  Ademaj Jahir
  10  Matijaševič Tjuš
  11  Šinko Luka
  13  Ćosić Matej
  17  Csipö Gašper
  18  Panjan Nejc
  20  Sedlar Mark
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jovič Žiga (V)
  2  Šubic Luka
  3  Pantelić Sebastjan (K)
  6  Kljajić Filip
  7  Mehani Valdrin
  9  Zabavnik Marc
  10  Taskov Dejan
  11  Mehani Erjon
  13  Shaykarov Hristiyan
  14  Ganibegović Alen
  15  Lenarčič Emil
  Rezervni igralci
  2  Kovič Blaž
  6  Naglič David
  8  Fajdiga Juš
  9  Pevec Žan
  14  Gorjanc Nik
  16  Mali Adrijan
  19  Perpar Zupan Nik
  Rezervni igralci
  5  Bernik Žan Matic
   TRENER
   Britof
   Alibabić Nedžad
   Zarica Kranj
   Kepic Radovan
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 4 - Šenk Miha (34')
   2 : 0 7 - Ademaj Jahir (46')
   3 : 0 3 - Maček Mitja (48')
   4 : 0 10 - Matijaševič Tjuš (64')
   Zarica Kranj
   4 : 1 7 - Mehani Valdrin (74')
   OPOMINJANI
   Britof
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Britof
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  52'     2 - Kovič Blaž
       11 - Šinko Luka
  57'     16 - Mali Adrijan
       18 - Panjan Nejc
  58'     9 - Pevec Žan
       5 - Polanc Denis
  69'     8 - Fajdiga Juš
       17 - Csipö Gašper
  80'     14 - Gorjanc Nik
       10 - Matijaševič Tjuš
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan