align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 17.09.17
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Šobec Lesce 4 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Snedec Bor (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Rebolj Nik
  4  Vesel Matic
  5  Štern Vid
  6  Vesel Jan
  7  Pernuš Matej
  8  Debeljak Gal
  9  Jagodic Tine
  10  Križnar Nejc (K)
  11  Pavlin Nik
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pogačnik Jure (V)
  2  Janc Matija
  3  Mandeljc Rok (K)
  4  Lap Aljoša
  5  Močnik Jan
  6  Čebašek Rok
  7  Lavtar Gašper
  9  Marković Gavro
  10  Kramar Mark
  16  Rebec Jan
  17  Šmigoc Marko
  Rezervni igralci
  13  Strniša Jakob
  14  Žerovnik Blaž
  15  Drekonja Tilen
  16  Zadravec Žiga
  20  Kne Žan
  Rezervni igralci
  8  Sever Blaž
  13  Repinc Miha
  14  Mihelič Matej
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 9 - Jagodic Tine (1')
   2 : 0 7 - Pernuš Matej (14')
   3 : 0 7 - Pernuš Matej (55')
   4 : 1 7 - Pernuš Matej (88')
   Šobec Lesce
   3 : 1 7 - Lavtar Gašper (76')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    5 - Štern Vid (75')
   Šobec Lesce
    17 - Šmigoc Marko (66')
    5 - Močnik Jan (83')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  69'     13 - Strniša Jakob
       11 - Pavlin Nik
  77'     14 - Žerovnik Blaž
       8 - Debeljak Gal
  86'     16 - Zadravec Žiga
       3 - Rebolj Nik
  89'     20 - Kne Žan
       6 - Vesel Jan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  66'     13 - Repinc Miha
       9 - Marković Gavro
  70'     14 - Mihelič Matej
       17 - Šmigoc Marko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan