align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 17.09.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Britof 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šivic Borut
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik: Žagar Grega
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Babnik Miha (V)
  4  Vidovič Marko
  6  Novak Sergej (K)
  7  Avguštin Peter
  8  Cof Peter
  9  Gruden Nik
  10  Tramte Tine
  11  Zajc Gašper
  14  Delalić Dino
  16  Prosen Oskar
  20  Zupančič Urh
   Britof
Priimek in ime
  1  Kalan Vid (V,K)
  3  Maček Mitja
  5  Polanc Denis
  7  Ademaj Jahir
  8  Šenk Miha
  10  Matijaševič Tjuš
  11  Šinko Luka
  13  Ćosić Matej
  17  Csipö Gašper
  18  Bajželj Tom
  20  Sedlar Mark
  Rezervni igralci
  13  Trojanšek Tine
  15  Kralj Matic
  21  Durdžić Almir
  22  Todić Uroš
  Rezervni igralci
  6  Naglič David
  9  Arvaj Martin
  14  Gorjanc Nik
  15  Perpar Zupan Nik
  16  Fajdiga Juš
  19  Panjan Nejc
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   Britof
   Alibabić Nedžad
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 9 - Gruden Nik (16')
   2 : 0 8 - Cof Peter (55')
   Britof
   2 : 1 10 - Matijaševič Tjuš (63')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    15 - Kralj Matic (71')
   Britof
    10 - Matijaševič Tjuš (34')
    1 - Kalan Vid (55')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Kralj Matic
       14 - Delalić Dino
  61'     13 - Trojanšek Tine
       16 - Prosen Oskar
  87'     22 - Todić Uroš
       4 - Vidovič Marko
   Britof
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Perpar Zupan Nik
       13 - Ćosić Matej
  75'     9 - Arvaj Martin
       8 - Šenk Miha
  84'     16 - Fajdiga Juš
       18 - Bajželj Tom
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan