align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 24.09.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Zarica Kranj 10 : 0 (7 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  3  Bikovski Filip
  4  Baxhaku Astrit
  6  Bavrlić Bojan
  7  Kadirić Adnan
  9  Bešić Mario
  10  Talić Armin
  11  Krupić Amar
  14  Basta Uroš
  17  Veseli Bekim
  19  Tubić Adis (K)
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jovič Žiga (V)
  2  Zabavnik Marc
  3  Kljajić Filip
  4  Pantelić Sebastjan (K)
  5  Dizdarević Jan
  7  Mehani Valdrin
  8  Bernik Žan Matic
  9  Mehani Erjon
  10  Taskov Dejan
  11  Lenarčič Emil
  13  Ganibegović Alen
  Rezervni igralci
  5  Pižuk Saša
  8  Kaker Anže
  12  Ćehić Elmar (V)
  15  Klarić Mateo
  18  Ćehić Eldar
  20  Khodakhah Benjamin
  Rezervni igralci
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Zarica Kranj
   Kepic Radovan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 11 - Krupić Amar (11')
   2 : 0 9 - Bešić Mario (12')
   3 : 0 19 - Tubić Adis (22')
   4 : 0 10 - Talić Armin (27')
   5 : 0 4 - Baxhaku Astrit (32')
   6 : 0 9 - Bešić Mario (40')
   7 : 0 6 - Bavrlić Bojan (44')
   8 : 0 6 - Bavrlić Bojan (48')
   9 : 0 17 - Veseli Bekim (49')
   Zarica Kranj
   10 : 0 8 - Bernik Žan Matic (52') AG
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Ćehić Elmar
       1 - Kovač Dejan
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan