align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 24.09.17
   TEKMA: Niko Železniki - Škofja Loka-Medvode 2 : 7 (1 : 3)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Kankelj Tim (V)
  2  Frelih Rok (K)
  3  Habjan Staš
  4  Benedičič Tjaž
  5  Mohorič Luka
  6  Gruškovnjak Amadej
  7  Mohorič Miha
  8  Gajgar Patrik
  9  Prezelj Nejc
  10  Jensterle Iris
  11  Jelovčan Sergej
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Prosen Oskar
  4  Vidovič Marko
  6  Novak Sergej (K)
  7  Avguštin Peter
  8  Murn Aljaž
  9  Delalić Dino
  10  Tramte Tine
  11  Zajc Gašper
  12  Žorž Maks (V)
  14  Kralj Matic
  15  Cof Peter
  Rezervni igralci
  12  Šmid Rihard (V)
  13  Primožič Luka
  14  Šmid Tim
  15  Prezelj Anže
  Rezervni igralci
  16  Durdžić Almir
  20  Trojanšek Tine
  22  Todić Uroš
   TRENER
   Niko Železniki
   Jenstrle Aleš
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 3 9 - Prezelj Nejc (20')
   2 : 6 6 - Gruškovnjak Amadej (80') 11m
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 4 - Vidovič Marko (3')
   0 : 2 6 - Novak Sergej (8')
   0 : 3 9 - Delalić Dino (18')
   1 : 4 20 - Trojanšek Tine (55')
   1 : 5 20 - Trojanšek Tine (58')
   1 : 6 16 - Durdžić Almir (68')
   2 : 7 10 - Tramte Tine (90')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    11 - Jelovčan Sergej (44')
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Tramte Tine (79')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Šmid Tim
       3 - Habjan Staš
  55'     15 - Prezelj Anže
       8 - Gajgar Patrik
  61'     13 - Primožič Luka
       14 - Šmid Tim
  75'     12 - Šmid Rihard
       1 - Kankelj Tim
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Todić Uroš
       14 - Kralj Matic
  46'     16 - Durdžić Almir
       9 - Delalić Dino
  46'     20 - Trojanšek Tine
       7 - Avguštin Peter
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan