align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 24.09.17
   TEKMA: Šobec Lesce - Britof 3 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šivic Borut
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V)
  2  Čebašek Rok
  3  Mandeljc Rok
  4  Močnik Jan
  5  Pogačnik Jure
  6  Kozinc Bor (K)
  7  Lavtar Gašper
  8  Sever Blaž
  9  Marković Gavro
  10  Kramar Mark
  14  Kolenc Miha
   Britof
Priimek in ime
  1  Kalan Vid (V,K)
  3  Maček Mitja
  5  Fajdiga Juš
  6  Perpar Zupan Nik
  7  Ademaj Jahir
  8  Šenk Miha
  10  Matijaševič Tjuš
  11  Šinko Luka
  13  Ćosić Matej
  17  Csipö Gašper
  20  Sedlar Mark
  Rezervni igralci
  13  Lap Aljoša
  15  Rihtar Grega
  16  Janc Matija
  17  Šmigoc Marko
  18  Stare Lenart
  19  Mihelič Matej
  21  Rebec Jan
  Rezervni igralci
  14  Bohinc David
  15  Gartner Žiga
  19  Panjan Nejc
   TRENER
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   Britof
   Alibabić Nedžad
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 7 - Lavtar Gašper (1')
   2 : 1 2 - Čebašek Rok (40')
   3 : 1 7 - Lavtar Gašper (49')
   Britof
   1 : 1 6 - Perpar Zupan Nik (30')
   3 : 2 7 - Ademaj Jahir (82')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    10 - Kramar Mark (53')
    13 - Lap Aljoša (56')
    17 - Šmigoc Marko (82')
   Britof
    5 - Fajdiga Juš (35')
    7 - Ademaj Jahir (42')
    10 - Matijaševič Tjuš (56')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
    10 - Kramar Mark (72')
   Britof
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Lap Aljoša
       8 - Sever Blaž
  55'     21 - Rebec Jan
       14 - Kolenc Miha
  59'     15 - Rihtar Grega
       9 - Marković Gavro
  65'     17 - Šmigoc Marko
       2 - Čebašek Rok
  69'     19 - Mihelič Matej
       7 - Lavtar Gašper
   Britof
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Bohinc David
       11 - Šinko Luka
  65'     19 - Panjan Nejc
       13 - Ćosić Matej
  83'     15 - Gartner Žiga
       20 - Sedlar Mark
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan