align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: Zarica Kranj - Visoko-Preddvor 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jovič Žiga (V)
  2  Shaykarov Hristiyan
  3  Pantelić Sebastjan (K)
  4  Lenarčič Emil
  6  Kljajić Filip
  8  Bernik Žan Matic
  9  Zabavnik Marc
  10  Taskov Dejan
  11  Mehani Erjon
  13  Ganibegović Alen
  15  Sarafimov Andrej
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Baškovec Erazem (V)
  2  Rebolj Nik
  4  Vesel Matic
  5  Zadravec Žiga
  6  Debeljak Gal
  7  Pernuš Matej
  8  Pavlin Nik
  9  Jagodic Tine
  10  Križnar Nejc (K)
  11  Jelar Domen
  19  Debeljak Žan
  Rezervni igralci
  5  Dermendjiev Dragan
  7  Mehani Valdrin
  Rezervni igralci
  12  Snedec Bor (V)
  13  Drekonja Tilen
  14  Benedičič Andrej
  18  Kne Žan
  20  Martinjak Jaka
   TRENER
   Zarica Kranj
   Kepic Radovan
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 7 - Pernuš Matej (23')
   0 : 2 7 - Pernuš Matej (33')
   0 : 3 2 - Rebolj Nik (85')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    11 - Mehani Erjon (29')
    6 - Kljajić Filip (71')
   Visoko-Preddvor
    11 - Jelar Domen (52')
    19 - Debeljak Žan (54')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  62'     7 - Mehani Valdrin
       9 - Zabavnik Marc
  77'     5 - Dermendjiev Dragan
       4 - Lenarčič Emil
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Benedičič Andrej
       8 - Pavlin Nik
  76'     18 - Kne Žan
       6 - Debeljak Gal
  87'     13 - Drekonja Tilen
       11 - Jelar Domen
  89'     20 - Martinjak Jaka
       7 - Pernuš Matej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan