align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Potočnik Aljaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Žorž Maks (V) 23.06.01
  2  Prosen Oskar 09.03.00
  3  Gruden Nik 06.08.01
  4  Vidovič Marko 27.01.00
  6  Novak Sergej (K) 12.08.99
  7  Avguštin Peter 19.02.99
  8  Murn Aljaž 03.07.99
  10  Tramte Tine 13.10.99
  11  Zajc Gašper 06.06.99
  21  Delalić Dino 10.07.99
  22  Cof Peter 13.12.99
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  3  Bikovski Filip 06.11.00
  4  Baxhaku Astrit 27.05.00
  6  Bavrlić Bojan 18.01.00
  7  Kadirić Adnan 28.04.00
  8  Bajrić Amar 07.05.01
  10  Talić Armin 09.04.00
  11  Krupić Amar 31.05.00
  14  Basta Uroš 28.02.00
  17  Veseli Bekim 22.11.00
  19  Tadić Stefan (K) 02.06.99
  Rezervni igralci
  14  Krajnc Matic 10.08.03
  16  Durdžić Almir 15.08.00
  18  Todić Uroš 20.07.01
  20  Trojanšek Tine 20.03.00
  Rezervni igralci
  9  Talić Eldar 24.09.01
  12  Ćehić Elmar (V) 18.02.00
  15  Klarić Mateo 06.04.02
  18  Kurbegović Almedin 28.01.00
  20  Pižuk Saša 29.05.00
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 8 - Murn Aljaž (34') AG
   1 : 1 4 - Vidovič Marko (47')
   2 : 1 21 - Delalić Dino (67')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    8 - Murn Aljaž (35')
    4 - Vidovič Marko (37')
    3 - Gruden Nik (72')
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (9')
    3 - Bikovski Filip (37')
    4 - Baxhaku Astrit (57')
    8 - Bajrić Amar (58')
    7 - Kadirić Adnan (77')
    14 - Basta Uroš (80')
    15 - Klarić Mateo (93')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  55'     20 - Trojanšek Tine
       10 - Tramte Tine
  69'     18 - Todić Uroš
       4 - Vidovič Marko
  72'     14 - Krajnc Matic
       21 - Delalić Dino
  87'     16 - Durdžić Almir
       22 - Cof Peter
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  60'     9 - Talić Eldar
       8 - Bajrić Amar
  75'     15 - Klarić Mateo
       3 - Bikovski Filip
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan