align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: Britof - Niko Železniki 4 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Jerič Jaka
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  3  Maček Mitja
  5  Polanc Denis
  7  Ademaj Jahir
  8  Šenk Miha
  10  Matijaševič Tjuš
  11  Šinko Luka
  12  Kalan Vid (V,K)
  13  Ćosić Matej
  15  Fajdiga Juš
  17  Csipö Gašper
  20  Sedlar Mark
   Niko Železniki
Priimek in ime
  2  Frelih Rok (K)
  3  Habjan Staš
  4  Benedičič Tjaž
  5  Mohorič Luka
  6  Gruškovnjak Amadej
  7  Mohorič Miha
  8  Gajgar Patrik
  9  Prezelj Nejc
  10  Jensterle Iris
  11  Jelovčan Sergej
  12  Šmid Rihard (V)
  Rezervni igralci
  6  Perpar Zupan Nik
  9  Kovič Blaž
  14  Gorjanc Nik
  16  Naglič David
  18  Bajželj Tom
  19  Panjan Nejc
  Rezervni igralci
  1  Kankelj Tim (V)
  13  Primožič Luka
  14  Lušina Jure
  15  Prezelj Anže
  16  Lukančič Matevž
   TRENER
   Britof
   Alibabić Nedžad
   Niko Železniki
   Jenstrle Aleš
   STRELCI
   Britof
   1 : 1 10 - Matijaševič Tjuš (46')
   2 : 2 10 - Matijaševič Tjuš (65')
   3 : 3 10 - Matijaševič Tjuš (85')
   4 : 3 10 - Matijaševič Tjuš (90')
   Niko Železniki
   0 : 1 6 - Gruškovnjak Amadej (38')
   1 : 2 6 - Gruškovnjak Amadej (55')
   2 : 3 9 - Prezelj Nejc (68')
   OPOMINJANI
   Britof
   Niko Železniki
    9 - Prezelj Nejc (45')
    5 - Mohorič Luka (85')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Bajželj Tom
       5 - Polanc Denis
  46'     9 - Kovič Blaž
       17 - Csipö Gašper
  65'     19 - Panjan Nejc
       15 - Fajdiga Juš
  68'     16 - Naglič David
       13 - Ćosić Matej
  70'     6 - Perpar Zupan Nik
       11 - Šinko Luka
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  58'     15 - Prezelj Anže
       7 - Mohorič Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan