align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 08.10.17
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Škofja Loka-Medvode 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Baškovec Erazem (V)
  3  Zadravec Žiga
  4  Vesel Matic
  5  Štern Vid
  6  Vesel Jan
  7  Pernuš Matej
  8  Debeljak Gal
  9  Jagodic Tine
  10  Križnar Nejc (K)
  11  Jelar Domen
  19  Debeljak Žan
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Kralj Matic
  4  Gruden Nik
  5  Prosen Oskar
  6  Novak Sergej (K)
  7  Avguštin Peter
  8  Trojanšek Tine
  10  Cof Peter
  11  Delalić Dino
  12  Žorž Maks (V)
  17  Todić Uroš
  19  Zupančič Urh
  Rezervni igralci
  13  Drekonja Tilen
  14  Žerovnik Blaž
  15  Benedičič Andrej
  17  Gorjanc Lovro
  18  Bertoncelj Urh
  Rezervni igralci
  1  Debeljak Tilen (V)
  15  Tramte Tine
  16  Durdžić Almir
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 9 - Jagodic Tine (56')
   2 : 1 7 - Pernuš Matej (67')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 11 - Delalić Dino (11') 11m
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    8 - Debeljak Gal (64')
   Škofja Loka-Medvode
    6 - Novak Sergej (65')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  65'     17 - Gorjanc Lovro
       11 - Jelar Domen
  90'     14 - Žerovnik Blaž
       8 - Debeljak Gal
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  79'     16 - Durdžić Almir
       2 - Kralj Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan