align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 08.10.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Britof 3 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Bavrlić Dejan
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  2  Talić Benjamin 24.09.01
  4  Baxhaku Astrit 27.05.00
  6  Bavrlić Bojan 18.01.00
  7  Veseli Bekim 22.11.00
  8  Kaker Anže 15.11.00
  10  Talić Armin 09.04.00
  11  Krupić Amar 31.05.00
  14  Basta Uroš 28.02.00
  15  Pjanić Sulejman 20.04.99
  19  Tubić Adis (K) 25.12.99
   Britof
Priimek in ime Rojen
  3  Maček Mitja 22.10.00
  6  Šenk Miha 04.06.00
  7  Ademaj Jahir 13.08.00
  9  Perpar Zupan Nik 05.03.01
  10  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  12  Kalan Vid (V,K) 25.06.99
  13  Ćosić Matej 23.05.00
  16  Panjan Nejc 31.07.00
  18  Bajželj Tom 24.04.99
  19  Kovič Blaž 19.02.00
  20  Sedlar Mark 08.04.99
  Rezervni igralci
  5  Perviz Ajdin 22.06.99
  9  Bešić Mario 27.11.99
  12  Ćehić Elmar (V) 18.02.00
  13  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  16  Klarić Mateo 06.04.02
  18  Ćehić Eldar 18.02.00
  20  Pižuk Saša 29.05.00
  Rezervni igralci
  11  Šinko Luka 29.05.00
  14  Arvaj Martin 23.02.01
  15  Fajdiga Juš 08.05.00
  17  Csipö Gašper 07.06.99
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Britof
   Alibabić Nedžad
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 4 - Baxhaku Astrit (34')
   2 : 0 4 - Baxhaku Astrit (36')
   3 : 2 10 - Talić Armin (72')
   Britof
   2 : 1 10 - Matijaševič Tjuš (56')
   2 : 2 10 - Matijaševič Tjuš (65')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (80')
    4 - Baxhaku Astrit (85')
   Britof
    10 - Matijaševič Tjuš (45')
    19 - Kovič Blaž (55')
    11 - Šinko Luka (80')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Britof
    11 - Šinko Luka (90')
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  50'     9 - Bešić Mario
       2 - Talić Benjamin
  70'     13 - Khodakhah Benjamin
       7 - Veseli Bekim
  90'     18 - Ćehić Eldar
       8 - Kaker Anže
  90'     20 - Pižuk Saša
       4 - Baxhaku Astrit
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Csipö Gašper
       18 - Bajželj Tom
  65'     11 - Šinko Luka
       6 - Šenk Miha
  70'     15 - Fajdiga Juš
       19 - Kovič Blaž
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan