align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 15.10.17
   TEKMA: Niko Železniki - SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Žumer Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Kankelj Tim (V)
  2  Frelih Rok (K)
  3  Habjan Staš
  4  Benedičič Tjaž
  5  Mohorič Luka
  6  Gruškovnjak Amadej
  7  Jelovčan Sergej
  8  Gajgar Patrik
  9  Prezelj Nejc
  10  Jensterle Iris
  11  Drobnič Jakob
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Bikovski Filip
  6  Bavrlić Bojan
  7  Kadirić Adnan
  8  Kaker Anže
  9  Bešić Mario
  10  Basta Uroš
  11  Krupić Amar
  12  Ćehić Elmar (V)
  17  Veseli Bekim
  19  Tubić Adis (K)
  20  Pajaziti Florentin
  Rezervni igralci
  12  Šmid Rihard (V)
  13  Primožič Luka
  14  Prezelj Anže
  15  Lušina Jure
  16  Lukančič Matevž
  Rezervni igralci
  1  Kovač Dejan (V)
  4  Pižuk Saša
  18  Ćehić Eldar
   TRENER
   Niko Železniki
   Jenstrle Aleš
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 2 6 - Gruškovnjak Amadej (27')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 8 - Kaker Anže (7')
   0 : 2 9 - Bešić Mario (10')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    9 - Prezelj Nejc (39')
    5 - Mohorič Luka (80')
    3 - Habjan Staš (90')
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Kadirić Adnan (52')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  68'     14 - Prezelj Anže
       4 - Benedičič Tjaž
  75'     15 - Lušina Jure
       8 - Gajgar Patrik
  87'     16 - Lukančič Matevž
       5 - Mohorič Luka
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     1 - Kovač Dejan
       12 - Ćehić Elmar
  62'     18 - Ćehić Eldar
       3 - Bikovski Filip
  83'     4 - Pižuk Saša
       17 - Veseli Bekim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan