align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 22.10.17
   TEKMA: Britof - Žiri 4 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Kalan Vid (V,K)
  3  Maček Mitja
  6  Šenk Miha
  7  Ademaj Jahir
  10  Matijaševič Tjuš
  11  Kovič Blaž
  13  Ćosić Matej
  15  Fajdiga Juš
  18  Bajželj Tom
  19  Panjan Nejc
  20  Sedlar Mark
   Žiri
Priimek in ime
  1  Poljanšek Žiga (V)
  2  Kristan Maj (K)
  3  Kavčič Tobija
  5  Frlic Miha
  7  Frelih Blaž
  8  Kranjc Sašo
  10  Drmota Matic
  11  Šifrar Tjaš
  13  Košir Lovro
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
  8  Csipö Gašper
  14  Gorjanc Nik
  16  Tevanović Stefan
  17  Arvaj Martin
  Rezervni igralci
  4  Štucin Aljaž
  6  Mrljak Rok
  12  Dobravec Tobia (V)
  15  Perić Dejan
  17  Frelih Jure
   TRENER
   Britof
   Alibabić Nedžad
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 11 - Kovič Blaž (6')
   2 : 0 7 - Ademaj Jahir (11')
   3 : 0 7 - Ademaj Jahir (14')
   4 : 0 17 - Arvaj Martin (75')
   Žiri
   4 : 1 8 - Kranjc Sašo (82')
   OPOMINJANI
   Britof
    18 - Bajželj Tom (22')
    7 - Ademaj Jahir (60')
    14 - Gorjanc Nik (83')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Britof
   Žiri
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  66'     16 - Tevanović Stefan
       11 - Kovič Blaž
  75'     17 - Arvaj Martin
       19 - Panjan Nejc
  79'     14 - Gorjanc Nik
       10 - Matijaševič Tjuš
   Žiri
  Minuta  Igralec
  57'     17 - Frelih Jure
       18 - Pintar Aljaž
  75'     15 - Perić Dejan
       5 - Frlic Miha
  79'     4 - Štucin Aljaž
       16 - Peternelj Maks
  82'     12 - Dobravec Tobia
       1 - Poljanšek Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan