align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 22.10.17
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Zupan Žiga
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V)
  2  Čebašek Rok
  3  Mandeljc Rok
  4  Pogačnik Jure
  5  Lavtar Matevž (K)
  6  Kozinc Bor
  7  Lavtar Gašper
  8  Sever Blaž
  9  Marković Gavro
  10  Kramar Mark
  14  Kolenc Miha
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  4  Baxhaku Astrit
  6  Bavrlić Bojan
  7  Kadirić Adnan
  8  Kaker Anže
  9  Bešić Mario
  10  Talić Armin
  11  Krupić Amar
  14  Basta Uroš
  17  Veseli Bekim
  19  Tubić Adis (K)
  Rezervni igralci
  11  Lap Aljoša
  13  Mihelič Matej
  16  Rebec Jan
  17  Rihtar Grega
  18  Repinc Miha
  Rezervni igralci
  2  Khodakhah Benjamin
  3  Bikovski Filip
  12  Ćehić Elmar (V)
  13  Talić Eldar
  16  Klarić Mateo
  18  Ćehić Eldar
  20  Pižuk Saša
   TRENER
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    11 - Lap Aljoša (67')
   SIJ Acroni Jesenice
    6 - Bavrlić Bojan (76')
    14 - Basta Uroš (85')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
    11 - Lap Aljoša (85')
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Lap Aljoša
       8 - Sever Blaž
  58'     16 - Rebec Jan
       14 - Kolenc Miha
  88'     18 - Repinc Miha
       10 - Kramar Mark
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  88'     2 - Khodakhah Benjamin
       11 - Krupić Amar
  88'     13 - Talić Eldar
       4 - Baxhaku Astrit
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan