align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 26.10.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Zarica Kranj 8 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  4  Vidovič Marko
  5  Prosen Oskar
  6  Novak Sergej (K)
  7  Cof Peter
  10  Murn Aljaž
  11  Jovanov Mihail
  12  Žorž Maks (V)
  17  Delalić Dino
  18  Lazar Jakob
  19  Todić Uroš
  20  Trojanšek Tine
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Oblak Aljoša (V)
  3  Pantelić Sebastjan (K)
  4  Lenarčič Emil
  5  Dermendjiev Dragan
  7  Kasunić Bruno
  8  Bernik Žan Matic
  9  Zabavnik Marc
  10  Taskov Dejan
  11  Mehani Erjon
  13  Ganibegović Alen
  17  Shaykarov Hristiyan
  Rezervni igralci
  2  Tramte Tine
  8  Zupančič Urh
  14  Kralj Matic
  16  Durdžić Almir
  23  Šantl Tristan
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   Zarica Kranj
   Kepic Radovan
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 20 - Trojanšek Tine (17')
   2 : 0 6 - Novak Sergej (28')
   4 : 0 16 - Durdžić Almir (49')
   5 : 0 17 - Delalić Dino (54')
   6 : 1 10 - Murn Aljaž (66')
   7 : 1 6 - Novak Sergej (83')
   8 : 1 2 - Tramte Tine (88')
   Zarica Kranj
   3 : 0 5 - Dermendjiev Dragan (41') AG
   5 : 1 7 - Kasunić Bruno (55')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Durdžić Almir
       19 - Todić Uroš
  46'     14 - Kralj Matic
       20 - Trojanšek Tine
  46'     8 - Zupančič Urh
       18 - Lazar Jakob
  46'     2 - Tramte Tine
       11 - Jovanov Mihail
  55'     23 - Šantl Tristan
       17 - Delalić Dino
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan