align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 29.10.17
   TEKMA: Visoko-Preddvor - SIJ Acroni Jesenice 1 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Baškovec Erazem (V)
  3  Štern Vid
  4  Žerovnik Blaž
  6  Vesel Jan
  7  Naglič Matej
  8  Debeljak Gal
  9  Pavlin Nik
  10  Križnar Nejc (K)
  11  Jelar Domen
  13  Drekonja Tilen
  19  Debeljak Žan
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  7  Kadirić Adnan
  8  Kaker Anže
  9  Pajaziti Florentin
  10  Bavrlić Bojan
  11  Bajrić Amar
  13  Khodakhah Benjamin
  14  Basta Uroš
  15  Pjanić Sulejman
  19  Tubić Adis (K)
  20  Bešić Mario
  Rezervni igralci
  14  Benedičič Andrej
  20  Kne Žan
  Rezervni igralci
  2  Talić Benjamin
  6  Veseli Bekim
  12  Ćehić Elmar (V)
  16  Klarić Mateo
  17  Krupić Amar
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 4 10 - Križnar Nejc (60')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 20 - Bešić Mario (14')
   0 : 2 14 - Basta Uroš (31')
   0 : 3 20 - Bešić Mario (49')
   0 : 4 20 - Bešić Mario (55')
   1 : 5 10 - Bavrlić Bojan (68')
   1 : 6 6 - Veseli Bekim (77')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    6 - Vesel Jan (67')
   SIJ Acroni Jesenice
    13 - Khodakhah Benjamin (56')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Benedičič Andrej
       9 - Pavlin Nik
  81'     20 - Kne Žan
       8 - Debeljak Gal
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  23'     16 - Klarić Mateo
       7 - Kadirić Adnan
  27'     2 - Talić Benjamin
       8 - Kaker Anže
  71'     6 - Veseli Bekim
       13 - Khodakhah Benjamin
  76'     12 - Ćehić Elmar
       1 - Kovač Dejan
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan