align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 05.11.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Žiri 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  3  Bikovski Filip
  4  Baxhaku Astrit
  6  Bavrlić Bojan
  7  Kadirić Adnan
  10  Talić Armin
  11  Krupić Amar
  14  Basta Uroš
  17  Veseli Bekim
  19  Tubić Adis (K)
  20  Bešić Mario
   Žiri
Priimek in ime
  1  Poljanšek Žiga (V)
  2  Kristan Maj (K)
  3  Kavčič Tobija
  5  Frlic Miha
  7  Frelih Blaž
  8  Kranjc Sašo
  11  Šifrar Tjaš
  13  Košir Lovro
  15  Perić Dejan
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
  8  Pižuk Saša
  9  Bajrić Amar
  12  Ćehić Elmar (V)
  16  Klarić Mateo
  18  Ćehić Eldar
  Rezervni igralci
  4  Štucin Aljaž
  6  Mrljak Rok
  14  Jereb Rok
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 20 - Bešić Mario (58')
   2 : 0 10 - Talić Armin (60')
   Žiri
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Žiri
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Žiri
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  73'     8 - Pižuk Saša
       4 - Baxhaku Astrit
  77'     18 - Ćehić Eldar
       11 - Krupić Amar
  77'     16 - Klarić Mateo
       6 - Bavrlić Bojan
  77'     9 - Bajrić Amar
       17 - Veseli Bekim
  82'     12 - Ćehić Elmar
       1 - Kovač Dejan
   Žiri
  Minuta  Igralec
  61'     6 - Mrljak Rok
       15 - Perić Dejan
  73'     14 - Jereb Rok
       5 - Frlic Miha
  85'     4 - Štucin Aljaž
       16 - Peternelj Maks
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan