align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 05.11.17
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko-Preddvor 6 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V)
  2  Čebašek Rok
  3  Mandeljc Rok
  4  Močnik Jan
  5  Lavtar Matevž (K)
  6  Kozinc Bor
  7  Lavtar Gašper
  8  Kolenc Miha
  9  Mihelič Matej
  10  Kramar Mark
  11  Sever Blaž
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Baškovec Erazem (V)
  3  Rebolj Nik
  4  Štern Vid
  6  Vesel Jan
  7  Naglič Matej
  8  Debeljak Gal
  10  Križnar Nejc (K)
  13  Drekonja Tilen
  14  Benedičič Andrej
  19  Debeljak Žan
  20  Martinjak Jaka
  Rezervni igralci
  13  Janc Matija
  14  Valjavec Enej
  15  Kasapović Ken
  16  Flajs Gašper
  17  Rihtar Grega
  Rezervni igralci
  9  Pavlin Nik
  11  Jelar Domen
  18  Kne Žan
   TRENER
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 7 - Lavtar Gašper (32') 11m
   2 : 0 2 - Čebašek Rok (52')
   3 : 0 7 - Lavtar Gašper (70')
   4 : 0 6 - Kozinc Bor (72')
   5 : 0 17 - Rihtar Grega (85')
   6 : 0 17 - Rihtar Grega (89')
   Visoko-Preddvor
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  59'     17 - Rihtar Grega
       9 - Mihelič Matej
  60'     13 - Janc Matija
       8 - Kolenc Miha
  65'     15 - Kasapović Ken
       10 - Kramar Mark
  69'     14 - Valjavec Enej
       11 - Sever Blaž
  71'     16 - Flajs Gašper
       7 - Lavtar Gašper
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan