align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 12.11.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šobec Lesce 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Gregorc Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  2  Prosen Oskar
  4  Trojanšek Tine
  5  Gruden Nik
  6  Novak Sergej (K)
  7  Cof Peter
  8  Zupančič Urh
  10  Tramte Tine
  11  Zajc Gašper
  17  Delalić Dino
  23  Jovanov Mihail
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V)
  2  Čebašek Rok
  3  Mandeljc Rok
  4  Močnik Jan
  5  Lavtar Matevž (K)
  6  Kozinc Bor
  7  Lavtar Gašper
  8  Kolenc Miha
  9  Marković Gavro
  10  Kramar Mark
  11  Sever Blaž
  Rezervni igralci
  14  Todić Uroš
  15  Dolenc Tilen
  18  Lazar Jakob
  Rezervni igralci
  13  Repinc Miha
  14  Valjavec Enej
  15  Rihtar Grega
  16  Mihelič Matej
  17  Rebec Jan
  18  Lap Aljoša
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 4 - Trojanšek Tine (14')
   2 : 1 23 - Jovanov Mihail (91')
   Šobec Lesce
   1 : 1 15 - Rihtar Grega (84')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    6 - Novak Sergej (62')
   Šobec Lesce
    1 - Štular Jurij (25')
    7 - Lavtar Gašper (81')
    18 - Lap Aljoša (92')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
    18 - Lap Aljoša (92')
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  70'     14 - Todić Uroš
       8 - Zupančič Urh
  74'     18 - Lazar Jakob
       17 - Delalić Dino
  81'     15 - Dolenc Tilen
       4 - Trojanšek Tine
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Lap Aljoša
       11 - Sever Blaž
  65'     17 - Rebec Jan
       8 - Kolenc Miha
  76'     16 - Mihelič Matej
       7 - Lavtar Gašper
  77'     15 - Rihtar Grega
       10 - Kramar Mark
  87'     13 - Repinc Miha
       9 - Marković Gavro
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan