align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 11. krog 02.04.18
   TEKMA: Žiri - Visoko-Preddvor 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Štrajhar Primož
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Jamšek Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Poljanšek Žiga (V)
  5  Frlic Miha
  7  Frelih Blaž
  8  Kranjc Sašo
  9  Dolenc Tine (K)
  10  Drmota Matic
  11  Šifrar Tjaš
  13  Košir Lovro
  15  Perić Dejan
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Baškovec Erazem (V)
  3  Rebolj Nik
  4  Merlin Gašper
  7  Pernuš Matej
  8  Debeljak Gal
  9  Strniša Jakob
  10  Križnar Nejc (K)
  11  Jamšek Blaž
  14  Gorjanc Lovro
  19  Debeljak Žan
  20  Damjanović Miralem
  Rezervni igralci
  2  Kristan Maj
  4  Štucin Aljaž
  6  Gartnar Filip
  14  Jereb Rok
  17  Eisele Nani
  Rezervni igralci
  13  Drekonja Tilen
  16  Benedičič Andrej
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 7 - Frelih Blaž (25')
   2 : 0 8 - Kranjc Sašo (46')
   3 : 1 17 - Eisele Nani (89')
   Visoko-Preddvor
   2 : 1 9 - Strniša Jakob (72')
   OPOMINJANI
   Žiri
    15 - Perić Dejan (47')
    11 - Šifrar Tjaš (49')
   Visoko-Preddvor
    8 - Debeljak Gal (42')
    10 - Križnar Nejc (80')
    19 - Debeljak Žan (81')
    9 - Strniša Jakob (81')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  54'     4 - Štucin Aljaž
       16 - Peternelj Maks
  63'     14 - Jereb Rok
       15 - Perić Dejan
  82'     17 - Eisele Nani
       11 - Šifrar Tjaš
  85'     6 - Gartnar Filip
       18 - Pintar Aljaž
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  78'     16 - Benedičič Andrej
       20 - Damjanović Miralem
  85'     13 - Drekonja Tilen
       8 - Debeljak Gal
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan