align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 12. krog 08.04.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  2  Tadić Stefan 02.06.99
  6  Bavrlić Bojan 18.01.00
  7  Bešić Mario 27.11.99
  8  Kaker Anže 15.11.00
  9  Krupić Amar 31.05.00
  10  Talić Armin 09.04.00
  12  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  13  Basta Uroš 28.02.00
  18  Ćehić Eldar 18.02.00
  19  Tubić Adis (K) 25.12.99
  20  Pajaziti Florentin 04.09.00
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime Rojen
  2  Cof Peter 13.12.99
  4  Gruden Nik 06.08.01
  5  Tramte Tine 13.10.99
  6  Lazar Jakob 15.07.01
  7  Zajc Gašper (K) 06.06.99
  8  Trojanšek Tine 20.03.00
  10  Delalić Dino 10.07.99
  11  Durdžić Almir 15.08.00
  12  Jovič Žiga (V) 02.07.99
  14  Kralj Matic 09.06.99
  23  Avguštin Peter 19.02.99
  Rezervni igralci
  4  Klarić Mateo 06.04.02
  5  Kadirić Adnan 28.04.00
  11  Pižuk Saša 29.05.00
  14  Talić Eldar 24.09.01
  15  Mitrić Stefan 18.12.01
  17  Veseli Bekim 22.11.00
  Rezervni igralci
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 7 - Bešić Mario (3')
   2 : 1 10 - Talić Armin (27')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 11 - Durdžić Almir (21')
   2 : 2 2 - Cof Peter (69')
   2 : 3 5 - Tramte Tine (77') 11m
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (61')
    8 - Kaker Anže (76')
    5 - Kadirić Adnan (90')
   Škofja Loka-Medvode
    8 - Trojanšek Tine (47')
    4 - Gruden Nik (67')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Talić Eldar
       20 - Pajaziti Florentin
  59'     17 - Veseli Bekim
       2 - Tadić Stefan
  74'     4 - Klarić Mateo
       13 - Basta Uroš
  81'     15 - Mitrić Stefan
       18 - Ćehić Eldar
  88'     5 - Kadirić Adnan
       9 - Krupić Amar
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
15. krog 21.04.18
Kondor Godešič : Niko Železniki 0 : 4
Preddvor : Royal Sport DLN 2 : 2
Visoko : JuRentA Bitnje 1 : 1
Žiri : Britof 5 : 1
Naklo : Škofja Loka 0 : 1
Polet : Zarica Kranj B 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan