align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 13. krog 15.04.18
   TEKMA: Britof - SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 56
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Kalan Vid (V,K) 25.06.99
  2  Maček Mitja 22.10.00
  5  Fajdiga Juš 08.05.00
  6  Šenk Miha 04.06.00
  10  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  11  Kovič Blaž 19.02.00
  13  Gorjanc Nik 08.08.00
  15  Čkonjević Nikola 17.01.01
  17  Stevanovič Gal 12.07.00
  18  Panjan Nejc 31.07.00
  20  Sedlar Mark 08.04.99
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  2  Kaker Anže 15.11.00
  4  Baxhaku Astrit 27.05.00
  6  Bavrlić Bojan 18.01.00
  7  Bešić Mario 27.11.99
  9  Krupić Amar 31.05.00
  10  Talić Armin 09.04.00
  11  Veseli Bekim 22.11.00
  12  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  16  Pižuk Saša 29.05.00
  19  Tubić Adis (K) 25.12.99
  20  Basta Uroš 28.02.00
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  8  Klarić Mateo 06.04.02
  13  Kadirić Adnan 28.04.00
  14  Talić Eldar 24.09.01
  15  Pjanić Sulejman 20.04.99
  18  Ćehić Eldar 18.02.00
   TRENER
   Britof
   Taneski Bojan
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Britof
   1 : 2 10 - Matijaševič Tjuš (43')
   2 : 2 17 - Stevanovič Gal (55')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 7 - Bešić Mario (20')
   0 : 2 9 - Krupić Amar (32')
   2 : 3 7 - Bešić Mario (65') 11m
   OPOMINJANI
   Britof
    10 - Matijaševič Tjuš (78')
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (38')
    20 - Basta Uroš (75')
   IZKLJUČENI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Talić Eldar
       11 - Veseli Bekim
  65'     18 - Ćehić Eldar
       4 - Baxhaku Astrit
  70'     8 - Klarić Mateo
       16 - Pižuk Saša
  83'     15 - Pjanić Sulejman
       20 - Basta Uroš
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
15. krog 21.04.18
Kondor Godešič : Niko Železniki 0 : 4
Preddvor : Royal Sport DLN 2 : 2
Visoko : JuRentA Bitnje 1 : 1
Žiri : Britof 5 : 1
Naklo : Škofja Loka 0 : 1
Polet : Zarica Kranj B 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan