align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 14. krog 22.04.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Niko Železniki 10 : 0 (6 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  4  Baxhaku Astrit
  6  Bavrlić Bojan
  7  Bešić Mario
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  11  Veseli Bekim
  13  Basta Uroš
  14  Ćehić Eldar
  19  Tubić Adis (K)
  20  Pajaziti Florentin
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Lukančič Matevž
  3  Mohorič Luka
  4  Pintar David
  5  Benedičič Tjaž
  6  Frelih Rok (K)
  7  Prezelj Nejc
  8  Jelovčan Sergej
  9  Drobnič Jakob
  10  Gajgar Patrik
  11  Prezelj Anže
  Rezervni igralci
  2  Pižuk Saša
  3  Kadirić Adnan
  8  Klarić Mateo
  15  Mitrić Stefan
  16  Khodakhah Benjamin
  18  Džafić Belmin
  Rezervni igralci
  13  Primožič Luka
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Niko Železniki
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 13 - Basta Uroš (8')
   2 : 0 7 - Bešić Mario (10')
   3 : 0 7 - Bešić Mario (24')
   4 : 0 14 - Ćehić Eldar (30')
   5 : 0 7 - Bešić Mario (34')
   6 : 0 14 - Ćehić Eldar (44')
   7 : 0 4 - Baxhaku Astrit (47')
   8 : 0 18 - Džafić Belmin (79')
   9 : 0 18 - Džafić Belmin (81')
   10 : 0 9 - Krupić Amar (89')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Niko Železniki
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  50'     3 - Kadirić Adnan
       19 - Tubić Adis
  53'     8 - Klarić Mateo
       13 - Basta Uroš
  55'     15 - Mitrić Stefan
       14 - Ćehić Eldar
  62'     16 - Khodakhah Benjamin
       7 - Bešić Mario
  75'     18 - Džafić Belmin
       10 - Talić Armin
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Primožič Luka
       8 - Jelovčan Sergej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan