align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 16. krog 06.05.18
   TEKMA: Žiri - SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Poljanšek Žiga (V)
  3  Kavčič Tobija
  5  Frlic Miha
  7  Frelih Blaž
  9  Dolenc Tine (K)
  11  Šifrar Tjaš
  13  Košir Lovro
  15  Perić Dejan
  16  Peternelj Maks
  17  Eisele Nani
  18  Pintar Aljaž
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  4  Baxhaku Astrit
  6  Bavrlić Bojan
  7  Bešić Mario
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  13  Basta Uroš
  14  Ćehić Eldar
  16  Pižuk Saša
  19  Tubić Adis (K)
  20  Pajaziti Florentin
  Rezervni igralci
  4  Štucin Aljaž
  6  Gartnar Filip
  14  Jereb Rok
  Rezervni igralci
  8  Klarić Mateo
  11  Veseli Bekim
  18  Džafić Belmin
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Žiri
   1 : 1 6 - Gartnar Filip (62')
   2 : 4 9 - Dolenc Tine (87')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 9 - Krupić Amar (26')
   1 : 2 18 - Džafić Belmin (69')
   1 : 3 18 - Džafić Belmin (79')
   1 : 4 7 - Bešić Mario (83')
   OPOMINJANI
   Žiri
    11 - Šifrar Tjaš (41')
   SIJ Acroni Jesenice
    13 - Basta Uroš (41')
    19 - Tubić Adis (54')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Gartnar Filip
       15 - Perić Dejan
  62'     4 - Štucin Aljaž
       18 - Pintar Aljaž
  67'     14 - Jereb Rok
       16 - Peternelj Maks
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  57'     8 - Klarić Mateo
       16 - Pižuk Saša
  58'     11 - Veseli Bekim
       14 - Ćehić Eldar
  67'     18 - Džafić Belmin
       13 - Basta Uroš
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan