align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 16. krog 06.05.18
   TEKMA: Niko Železniki - Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Jelovčan Sergej
  3  Mohorič Luka
  4  Frelih Rok (K)
  5  Benedičič Tjaž
  6  Primožič Luka
  7  Mohorič Miha
  8  Gajgar Patrik
  9  Prezelj Nejc
  10  Drobnič Jakob
  11  Gruškovnjak Amadej
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Zupančič Urh
  4  Lazar Jakob
  5  Tramte Tine
  6  Dolenc Tilen
  7  Jovanov Mihail
  8  Zajc Gašper
  10  Novak Sergej (K)
  11  Delalić Dino
  12  Jovič Žiga (V)
  17  Avguštin Peter
  20  Vidovič Marko
  Rezervni igralci
  13  Lukančič Matevž
  14  Rovtar Andrej
  15  Pintar David
  16  Prezelj Anže
  17  Kavčič Dejan
  Rezervni igralci
  14  Durdžić Almir
  15  Trojanšek Tine
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 1 9 - Prezelj Nejc (44')
   2 : 1 17 - Kavčič Dejan (55')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 11 - Delalić Dino (24')
   2 : 2 4 - Lazar Jakob (64')
   2 : 3 5 - Tramte Tine (70')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Škofja Loka-Medvode
    2 - Zupančič Urh (70')
    11 - Delalić Dino (85')
    10 - Novak Sergej (88')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Škofja Loka-Medvode
    2 - Zupančič Urh (85')
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Kavčič Dejan
       6 - Primožič Luka
  46'     14 - Rovtar Andrej
       8 - Gajgar Patrik
  46'     15 - Pintar David
       10 - Drobnič Jakob
  72'     16 - Prezelj Anže
       9 - Prezelj Nejc
  77'     13 - Lukančič Matevž
       2 - Jelovčan Sergej
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  32'     14 - Durdžić Almir
       20 - Vidovič Marko
  65'     15 - Trojanšek Tine
       7 - Jovanov Mihail
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan