align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 17. krog 13.05.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Jamšek Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V)
  3  Pantelić Sebastjan (K)
  4  Lenarčič Emil
  5  Kasunić Bruno
  7  Mehani Valdrin
  8  Bernik Žan Matic
  9  Zabavnik Marc
  10  Taskov Dejan
  11  Mehani Erjon
  13  Kolenović Dino
  17  Černe Janez
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Jelovčan Sergej
  3  Mohorič Luka
  4  Frelih Rok (K)
  5  Benedičič Tjaž
  6  Prezelj Anže
  7  Mohorič Matej
  8  Gajgar Patrik
  9  Prezelj Nejc
  10  Drobnič Jakob
  11  Gruškovnjak Amadej
  Rezervni igralci
  2  Dermendjiev Dragan
  6  Kljajić Filip
  Rezervni igralci
  13  Lukančič Matevž
  14  Rovtar Andrej
  15  Pintar David
  16  Primožič Luka
   TRENER
   Zarica Kranj
   Kepic Radovan
   Niko Železniki
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 11 - Mehani Erjon (3')
   2 : 0 9 - Zabavnik Marc (69')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    11 - Mehani Erjon (42')
    9 - Zabavnik Marc (55')
   Niko Železniki
    11 - Gruškovnjak Amadej (41')
    2 - Jelovčan Sergej (70')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  50'     2 - Dermendjiev Dragan
       17 - Černe Janez
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  16'     13 - Lukančič Matevž
       3 - Mohorič Luka
  46'     14 - Rovtar Andrej
       6 - Prezelj Anže
  72'     16 - Primožič Luka
       10 - Drobnič Jakob
  77'     15 - Pintar David
       4 - Frelih Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan