align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 18. krog 16.05.18
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (2 : 3)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik: Blatnik Just
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Baškovec Erazem (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Kmetič Žiga
  4  Križnar Nejc (K)
  5  Žerovnik Blaž
  6  Vesel Jan
  7  Strniša Jakob
  8  Debeljak Gal
  9  Damjanović Rafet
  11  Rebolj Nik
  18  Krmavnar Nik
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Durdžić Almir
  4  Prosen Oskar
  5  Tramte Tine
  6  Trojanšek Tine
  7  Zupančič Urh
  8  Zajc Gašper
  10  Murn Aljaž (K)
  11  Delalić Dino
  12  Žorž Maks (V)
  19  Majetić Mehmed
  23  Avguštin Peter
  Rezervni igralci
  10  Jagodic Tine
  13  Drekonja Tilen
  14  Benedičič Andrej
  15  Markelj Žan
  16  Bizjak Nejc
  17  Markelj Jan
  20  Jelovčan Luka
  Rezervni igralci
  14  Jovič Žiga
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 7 - Strniša Jakob (30')
   2 : 2 7 - Strniša Jakob (38')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 10 - Murn Aljaž (4')
   1 : 2 10 - Murn Aljaž (34')
   2 : 3 10 - Murn Aljaž (42')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    2 - Debeljak Žan (76')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Jagodic Tine
       3 - Kmetič Žiga
  55'     15 - Markelj Žan
       9 - Damjanović Rafet
  55'     17 - Markelj Jan
       18 - Krmavnar Nik
  77'     20 - Jelovčan Luka
       8 - Debeljak Gal
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  83'     14 - Jovič Žiga
       11 - Delalić Dino
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan