align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 19. krog 20.05.18
   TEKMA: Niko Železniki - Visoko-Preddvor 6 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Jelovčan Sergej
  3  Pintar David
  4  Frelih Rok (K)
  5  Benedičič Tjaž
  6  Mohorič Marko
  7  Mohorič Miha
  8  Mohorič Matej
  9  Prezelj Nejc
  10  Drobnič Jakob
  11  Gruškovnjak Amadej
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Bizjak Nejc (V)
  3  Markelj Žan
  4  Križnar Nejc (K)
  5  Žerovnik Blaž
  6  Vesel Jan
  7  Rebolj Nik
  8  Debeljak Gal
  9  Damjanović Rafet
  10  Jamšek Rok
  11  Markelj Jan
  17  Jamšek Blaž
  Rezervni igralci
  13  Kavčič Dejan
  14  Rovtar Andrej
  15  Primožič Luka
  16  Prezelj Anže
  Rezervni igralci
  13  Drekonja Tilen
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 11 - Gruškovnjak Amadej (4')
   2 : 0 11 - Gruškovnjak Amadej (7')
   3 : 0 9 - Prezelj Nejc (21')
   4 : 0 4 - Frelih Rok (33')
   5 : 0 10 - Drobnič Jakob (42')
   6 : 0 8 - Mohorič Matej (72')
   Visoko-Preddvor
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Visoko-Preddvor
    17 - Jamšek Blaž (66')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Primožič Luka
       11 - Gruškovnjak Amadej
  53'     14 - Rovtar Andrej
       2 - Jelovčan Sergej
  59'     16 - Prezelj Anže
       10 - Drobnič Jakob
  61'     13 - Kavčič Dejan
       6 - Mohorič Marko
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  49'     13 - Drekonja Tilen
       5 - Žerovnik Blaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan