align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 19. krog 20.05.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Celjer Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Baxhaku Astrit
  6  Bavrlić Bojan
  7  Veseli Bekim
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  11  Pižuk Saša
  12  Kovač Dejan (V)
  13  Basta Uroš
  18  Džafić Belmin (K)
  19  Tubić Adis
  20  Pajaziti Florentin
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V)
  2  Čebašek Rok
  3  Marković Gavro
  4  Lavtar Matevž (K)
  5  Kozinc Bor
  6  Kolenc Miha
  8  Sever Blaž
  9  Kasapović Ken
  10  Kramar Mark
  11  Lavtar Gašper
  16  Rebec Jan
  Rezervni igralci
  2  Talić Benjamin
  8  Klarić Mateo
  14  Ćehić Eldar
  16  Khodakhah Benjamin
  Rezervni igralci
  7  Gorzeti Jan
  13  Mihelič Matej
  15  Cvikl Miha
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 18 - Džafić Belmin (50')
   2 : 2 19 - Tubić Adis (62')
   Šobec Lesce
   1 : 1 9 - Kasapović Ken (51')
   1 : 2 3 - Marković Gavro (60')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (20')
    19 - Tubić Adis (44')
   Šobec Lesce
    9 - Kasapović Ken (55')
    5 - Kozinc Bor (56')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  67'     16 - Khodakhah Benjamin
       7 - Veseli Bekim
  72'     14 - Ćehić Eldar
       13 - Basta Uroš
  77'     8 - Klarić Mateo
       11 - Pižuk Saša
  85'     2 - Talić Benjamin
       18 - Džafić Belmin
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  87'     7 - Gorzeti Jan
       9 - Kasapović Ken
  90'     15 - Cvikl Miha
       10 - Kramar Mark
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan