align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 20. krog 27.05.18
   TEKMA: Britof - Niko Železniki 3 : 5 (0 : 4)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Flajnik Bine
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Kalan Vid (V,K)
  2  Maček Mitja
  5  Perko Filip
  8  Šenk Miha
  9  Gartner Žiga
  10  Matijaševič Tjuš
  11  Kovič Blaž
  13  Thaler Matevž
  17  Stevanovič Gal
  19  Panjan Nejc
  20  Bajželj Tom
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Jelovčan Sergej
  3  Rovtar Andrej
  4  Frelih Rok (K)
  5  Mohorič Matej
  6  Kavčič Dejan
  7  Mohorič Miha
  8  Gajgar Patrik
  9  Prezelj Nejc
  10  Drobnič Jakob
  11  Gruškovnjak Amadej
  Rezervni igralci
  18  Arvaj Martin
  Rezervni igralci
  13  Primožič Luka
  14  Prezelj Anže
   TRENER
   Britof
   Taneski Bojan
   Niko Železniki
   STRELCI
   Britof
   1 : 4 10 - Matijaševič Tjuš (57')
   2 : 5 17 - Stevanovič Gal (86')
   3 : 5 10 - Matijaševič Tjuš (88')
   Niko Železniki
   0 : 1 9 - Prezelj Nejc (11')
   0 : 2 9 - Prezelj Nejc (22')
   0 : 3 8 - Gajgar Patrik (27')
   0 : 4 7 - Mohorič Miha (45')
   1 : 5 9 - Prezelj Nejc (70')
   OPOMINJANI
   Britof
    19 - Panjan Nejc (44')
    20 - Bajželj Tom (47')
    2 - Maček Mitja (50')
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Britof
    19 - Panjan Nejc (72')
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Arvaj Martin
       13 - Thaler Matevž
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Prezelj Anže
       7 - Mohorič Miha
  46'     13 - Primožič Luka
       11 - Gruškovnjak Amadej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan