align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 21. krog 03.06.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 61
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik: Zupan Žiga
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Zupančič Urh
  4  Prosen Oskar
  5  Tramte Tine
  6  Lazar Jakob
  7  Trojanšek Tine
  8  Zajc Gašper
  10  Murn Aljaž (K)
  11  Delalić Dino
  12  Žorž Maks (V)
  19  Vidovič Marko
  23  Avguštin Peter
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  4  Baxhaku Astrit
  6  Bavrlić Bojan
  7  Bešić Mario
  9  Veseli Bekim
  10  Talić Armin
  13  Džafić Belmin
  14  Ćehić Eldar
  15  Biščević Alan
  19  Tubić Adis (K)
  20  Pajaziti Florentin
  Rezervni igralci
  1  Jovič Žiga
  14  Gruden Nik
  15  Novak Sergej
  16  Durdžić Almir
  17  Cof Peter
  18  Dolenc Tilen
  20  Majetić Mehmed
  Rezervni igralci
  5  Perviz Ajdin
  8  Klarić Mateo
  11  Pižuk Saša
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 10 - Murn Aljaž (42')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 7 - Bešić Mario (86')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
    15 - Biščević Alan (44')
    20 - Pajaziti Florentin (55')
    13 - Džafić Belmin (90')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Dolenc Tilen
       23 - Avguštin Peter
  58'     17 - Cof Peter
       2 - Zupančič Urh
  58'     15 - Novak Sergej
       19 - Vidovič Marko
  68'     14 - Gruden Nik
       4 - Prosen Oskar
  83'     20 - Majetić Mehmed
       11 - Delalić Dino
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  29'     8 - Klarić Mateo
       10 - Talić Armin
  64'     11 - Pižuk Saša
       4 - Baxhaku Astrit
  68'     5 - Perviz Ajdin
       14 - Ćehić Eldar
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan