align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 05.09.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Naklo-Tržič 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Babnik Miha (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  4  Japić Dino
  5  Gruden Nik
  6  Šlibar Tilen
  7  Trdina Jaka
  8  Lazar Jakob (K)
  10  Jovanov Mihail
  11  Pipp Jan
  18  Bajt Maj
   Naklo-Tržič
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V)
  2  Neković Benjamin
  3  Lunar Miha
  4  Žumer Martin
  5  Kramar Matija
  6  Rizvanovič Tim
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Meglič Matija
  10  Majnik Miha (K)
  11  Avsec Veno
  Rezervni igralci
  9  Šantl Tristan (V)
  12  Plestenjak Nik
  13  Lesar Matic
  14  Guzelj Žiga
  15  Vrečič Tim
  16  Kimovec Maj
  17  Kolenović Dino
  Rezervni igralci
  13  Novak Dominik Vid
  14  Štefe Žan
  15  Tirović Benjamin
  16  Štular Martin
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Naklo-Tržič
   Kristić Pero
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   Naklo-Tržič
   0 : 1 9 - Meglič Matija (8')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    2 - Debeljak Žiga (78')
   Naklo-Tržič
    5 - Kramar Matija (25')
    7 - Krasniqi Flamur (36')
    3 - Lunar Miha (41')
    11 - Avsec Veno (59')
    8 - Terplan Žan (65')
    13 - Novak Dominik Vid (78')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Naklo-Tržič
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  49'     15 - Vrečič Tim
       18 - Bajt Maj
  65'     9 - Šantl Tristan
       11 - Pipp Jan
  72'     17 - Kolenović Dino
       6 - Šlibar Tilen
   Naklo-Tržič
  Minuta  Igralec
  55'     15 - Tirović Benjamin
       7 - Krasniqi Flamur
  62'     13 - Novak Dominik Vid
       11 - Avsec Veno
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan