align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 09.09.17
   TEKMA: Sava Kranj - Bohinj 11 : 0 (6 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Drakslar Miha (V)
  2  Lučić David
  3  Hočevar Žan Marko
  4  Bukovec Matic
  5  Tadina Miha
  6  Kutnjak Mark
  7  Bojić Igor
  8  Avdija Enis
  9  Cafuta Timotej
  10  Jeram Žan
  19  Zupan Gal (K)
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Cerkovnik Andraž (V,K)
  3  Rožič Aljaž
  4  Lužnik Rok
  5  Komar Marcel
  7  Eminoski Emin
  9  Medja Jure
  13  Pretnar Luka
  17  Stare Nejc
  18  Arh Mitja
  19  Kusterle Aljaž
  20  Cerkovnik Gaber
  Rezervni igralci
  11  Cvek Andrej
  14  Primožič Maj
  15  Saje Jan
  20  Arzenšek Lovro
  21  Perhoč Erik
  22  Marinović Dejan
  Rezervni igralci
  6  Rozman Anže
  10  Stare Jaka
   TRENER
   Sava Kranj
   Dojčinović Aleksandar
   Bohinj
   Kovačič Marko
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 3 - Hočevar Žan Marko (15')
   2 : 0 7 - Bojić Igor (16')
   3 : 0 10 - Jeram Žan (18')
   4 : 0 3 - Hočevar Žan Marko (26')
   5 : 0 10 - Jeram Žan (29')
   6 : 0 7 - Bojić Igor (40')
   7 : 0 9 - Cafuta Timotej (44')
   8 : 0 3 - Hočevar Žan Marko (47')
   9 : 0 9 - Cafuta Timotej (52')
   10 : 0 3 - Hočevar Žan Marko (69')
   11 : 0 4 - Bukovec Matic (79')
   Bohinj
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Bohinj
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Bohinj
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  56'     21 - Perhoč Erik
       9 - Cafuta Timotej
  69'     15 - Saje Jan
       8 - Avdija Enis
  76'     14 - Primožič Maj
       6 - Kutnjak Mark
  76'     22 - Marinović Dejan
       3 - Hočevar Žan Marko
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Rozman Anže
       7 - Eminoski Emin
  50'     10 - Stare Jaka
       19 - Kusterle Aljaž
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan