align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 09.09.17
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (0 : 3)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Žagar Grega
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  2  Maček Tilen
  3  Klemenc Jan
  5  Banjad Tilen
  6  Jaklič Kristjan
  7  Mehani Valdrin
  9  Lenarčič Emil
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Sarafimov Andrej
  12  Grašič Martin
  15  Dermendjiev Dragan
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Bilbija Uroš
  5  Mitrić Stefan
  7  Ambrožič Nik
  8  Khodakhah Benjamin
  9  Talić Eldar
  10  Klarić Mateo
  11  Medja Mark
  12  Horvat Kris (V)
  15  Biščević Alan (K)
  17  Živanović Igor
  20  Gorinjac Alan
  Rezervni igralci
  14  Grašič Enej
  16  Klemenc Tomi
  18  Idrizoski Edin
  Rezervni igralci
  1  Lukić Uroš (V)
  4  Skumvač Drejc
  6  Kaltak Vahid
  13  Čampara Ajdin
  16  Podgoršek Aljaž
  19  Nikše Nik
   TRENER
   Zarica Kranj
   Gogič Goran
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 3 9 - Lenarčič Emil (49')
   2 : 3 9 - Lenarčič Emil (66') 11m
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 20 - Gorinjac Alan (13')
   0 : 2 8 - Khodakhah Benjamin (24')
   0 : 3 8 - Khodakhah Benjamin (33')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    2 - Maček Tilen (21')
    10 - Bernik Žan Matic (29')
    7 - Mehani Valdrin (35')
    5 - Banjad Tilen (51')
   SIJ Acroni Jesenice
    17 - Živanović Igor (20')
    10 - Klarić Mateo (32')
    6 - Kaltak Vahid (58')
    8 - Khodakhah Benjamin (80')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  43'     14 - Grašič Enej
       7 - Mehani Valdrin
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     19 - Nikše Nik
       17 - Živanović Igor
  54'     16 - Podgoršek Aljaž
       20 - Gorinjac Alan
  56'     4 - Skumvač Drejc
       11 - Medja Mark
  70'     6 - Kaltak Vahid
       7 - Ambrožič Nik
  78'     13 - Čampara Ajdin
       3 - Bilbija Uroš
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan