align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 16.09.17
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Velesovo 21 : 0 (13 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kalar Gašper
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic (K)
  5  Slevec Janez
  7  Damjanović Miralem
  9  Markelj Žan
  10  Gorjanc Lovro
  11  Krmavnar Nik
  14  Pilar Aleks
  15  Markelj Jan
  17  Jamšek Blaž
   Velesovo
Priimek in ime
  4  Pogačnik Aljaž
  6  Černe Martin
  7  Ropret Marcel
  8  Šink Mitja
  9  Sirc Rudi Aleksander (K)
  10  Cvijič Metod
  11  Gashi Shaban
  12  Demšar Matija (V)
  15  Beton Nejc
  16  Galjot Tevž
  Rezervni igralci
  6  Jelovčan Luka
  8  Kabić Matija
  18  Naglič Matej
  Rezervni igralci
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Špehar Anže
   Velesovo
   Kuhar Matevž
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 10 - Gorjanc Lovro (3')
   2 : 0 7 - Damjanović Miralem (8')
   3 : 0 10 - Gorjanc Lovro (9')
   4 : 0 7 - Damjanović Miralem (14')
   5 : 0 10 - Gorjanc Lovro (15')
   6 : 0 17 - Jamšek Blaž (17')
   7 : 0 9 - Markelj Žan (18')
   9 : 0 14 - Pilar Aleks (25')
   10 : 0 10 - Gorjanc Lovro (30')
   11 : 0 4 - Vesel Matic (33')
   12 : 0 11 - Krmavnar Nik (35')
   13 : 0 7 - Damjanović Miralem (39')
   14 : 0 11 - Krmavnar Nik (46')
   15 : 0 4 - Vesel Matic (55')
   16 : 0 17 - Jamšek Blaž (60')
   17 : 0 17 - Jamšek Blaž (63')
   18 : 0 10 - Gorjanc Lovro (66')
   19 : 0 10 - Gorjanc Lovro (73')
   20 : 0 17 - Jamšek Blaž (75')
   21 : 0 10 - Gorjanc Lovro (79')
   Velesovo
   8 : 0 7 - Ropret Marcel (22') AG
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Velesovo
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  47'     6 - Jelovčan Luka
       15 - Markelj Jan
  73'     8 - Kabić Matija
       7 - Damjanović Miralem
   Velesovo
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan