align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 16.09.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 3 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Lukić Uroš (V)
  2  Talić Benjamin
  3  Bilbija Uroš
  5  Mitrić Stefan
  7  Khodakhah Benjamin
  8  Ambrožič Nik
  9  Talić Eldar
  10  Klarić Mateo
  11  Bajrić Amar
  15  Biščević Alan (K)
  18  Medja Mark
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Benet Bor (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  4  Flajs Gašper
  5  Močnik Jan
  7  Valjavec Enej
  8  Gorzeti Jan
  9  Rihtar Grega
  10  Lavtar Gašper
  11  Cvikl Miha
  19  Kolenc Miha
  21  Janc Matija
  Rezervni igralci
  4  Todorović Benjamin
  12  Horvat Kris (V)
  13  Skumvač Drejc
  16  Podgoršek Aljaž
  17  Živanović Igor
  19  Čampara Ajdin
  20  Bullakaj Patrik
  Rezervni igralci
  13  Kasapović Ken
  14  Korent Vodnik Jure
  15  Šmigoc Marko
  17  Knežević Andraž
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 3 2 - Talić Benjamin (39')
   2 : 3 11 - Bajrić Amar (55')
   3 : 4 9 - Talić Eldar (64')
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Lavtar Gašper (17')
   0 : 2 10 - Lavtar Gašper (31')
   0 : 3 9 - Rihtar Grega (34')
   2 : 4 9 - Rihtar Grega (59')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    11 - Bajrić Amar (55')
    13 - Skumvač Drejc (70')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Živanović Igor
       8 - Ambrožič Nik
  41'     13 - Skumvač Drejc
       3 - Bilbija Uroš
  72'     16 - Podgoršek Aljaž
       18 - Medja Mark
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  54'     14 - Korent Vodnik Jure
       8 - Gorzeti Jan
  62'     15 - Šmigoc Marko
       11 - Cvikl Miha
  72'     17 - Knežević Andraž
       7 - Valjavec Enej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan