align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 5. krog 30.09.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Sava Kranj 6 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Lukić Uroš (V)
  2  Talić Benjamin
  4  Ambrožič Nik
  5  Mitrić Stefan
  7  Khodakhah Benjamin
  9  Talić Eldar
  10  Klarić Mateo
  11  Bajrić Amar
  13  Čampara Ajdin
  15  Biščević Alan (K)
  18  Medja Mark
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Drakslar Miha (V)
  2  Lučić David
  3  Hočevar Žan Marko
  4  Bukovec Matic
  6  Milašinović Tim
  7  Bojić Igor
  8  Dolenc Žak
  10  Jeram Žan
  17  Kutnjak Mark
  18  Zupan Gal (K)
  20  Kaurinović Oliver
  Rezervni igralci
  6  Kadirić Edin
  8  Skumvač Drejc
  14  Bullakaj Patrik
  16  Podgoršek Aljaž
  17  Živanović Igor
  19  Nikše Nik
  20  Gorinjac Alan
  Rezervni igralci
  5  Tadina Miha
  9  Cafuta Timotej
  11  Bolić Amadej
  14  Perhoč Erik
  16  Arzenšek Lovro
  22  Marinović Dejan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 13 - Čampara Ajdin (39')
   2 : 0 11 - Bajrić Amar (42')
   3 : 0 9 - Talić Eldar (48')
   4 : 0 7 - Khodakhah Benjamin (53')
   5 : 0 20 - Gorinjac Alan (60')
   6 : 2 11 - Bajrić Amar (75')
   Sava Kranj
   5 : 1 11 - Bolić Amadej (67')
   5 : 2 14 - Perhoč Erik (71')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  50'     20 - Gorinjac Alan
       9 - Talić Eldar
  50'     14 - Bullakaj Patrik
       4 - Ambrožič Nik
  55'     6 - Kadirić Edin
       10 - Klarić Mateo
  55'     19 - Nikše Nik
       18 - Medja Mark
  60'     8 - Skumvač Drejc
       7 - Khodakhah Benjamin
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  50'     11 - Bolić Amadej
       3 - Hočevar Žan Marko
  50'     14 - Perhoč Erik
       4 - Bukovec Matic
  55'     9 - Cafuta Timotej
       20 - Kaurinović Oliver
  55'     5 - Tadina Miha
       6 - Milašinović Tim
  60'     16 - Arzenšek Lovro
       2 - Lučić David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan