align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 14.10.17
   TEKMA: Bohinj - Britof 0 : 16 (0 : 9)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik: Rebec Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Cerkovnik Andraž (V,K)
  3  Rožič Aljaž
  4  Lužnik Rok
  6  Rozman Anže
  7  Eminoski Emin
  9  Medja Jure
  13  Pretnar Luka
  17  Stare Nejc
  18  Arh Mitja
  19  Kusterle Aljaž
  20  Cerkovnik Gaber
   Britof
Priimek in ime
  2  Rekanović Haris
  5  Egart Juš
  7  Bohinc David
  8  Tevanović Stefan
  9  Andonov Sandro
  10  Vasič Aljoša
  11  Moškon Blaž
  12  Perčič Nejc (V)
  16  Arvaj Martin (K)
  17  Perko Filip
  19  Elkasović Alen
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  13  Gartner Žiga
  14  Lončarič Teo
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Britof
   Alibabić Nedžad
   STRELCI
   Bohinj
   Britof
   0 : 1 10 - Vasič Aljoša (6')
   0 : 2 19 - Elkasović Alen (7')
   0 : 3 2 - Rekanović Haris (12')
   0 : 4 19 - Elkasović Alen (13')
   0 : 5 10 - Vasič Aljoša (20')
   0 : 6 10 - Vasič Aljoša (34')
   0 : 7 19 - Elkasović Alen (36')
   0 : 8 19 - Elkasović Alen (38')
   0 : 9 2 - Rekanović Haris (40')
   0 : 10 17 - Perko Filip (49')
   0 : 11 2 - Rekanović Haris (51')
   0 : 12 14 - Lončarič Teo (52')
   0 : 13 2 - Rekanović Haris (59')
   0 : 14 10 - Vasič Aljoša (61')
   0 : 15 9 - Andonov Sandro (67')
   0 : 16 9 - Andonov Sandro (69')
   OPOMINJANI
   Bohinj
   Britof
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Britof
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
   Britof
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Gartner Žiga
       16 - Arvaj Martin
  41'     14 - Lončarič Teo
       19 - Elkasović Alen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan