align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 14.10.17
   TEKMA: Naklo-Tržič - Šobec Lesce 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik: Debeljak Gal
   Delegat:
   POSTAVI
   Naklo-Tržič
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V)
  2  Neković Benjamin
  3  Kramar Matija
  4  Žumer Martin
  5  Lunar Miha
  6  Tirović Benjamin
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Meglič Matija
  10  Majnik Miha (K)
  11  Avsec Veno
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Močnik Jan
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Cvikl Miha
  9  Rihtar Grega
  10  Lavtar Gašper
  11  Kasapović Ken
  21  Čebašek Rok (K)
  Rezervni igralci
  12  Podrepšek Žiga
  13  Novak Dominik Vid
  14  Štefe Žan
  15  Kvasnik Gašper
  16  Gregorič Urban
  Rezervni igralci
  12  Benet Bor (V)
  13  Gorzeti Jan
  14  Korent Vodnik Jure
  16  Šmigoc Marko
  17  Knežević Andraž
   TRENER
   Naklo-Tržič
   Kristić Pero
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Naklo-Tržič
   1 : 0 7 - Krasniqi Flamur (33')
   2 : 0 7 - Krasniqi Flamur (66')
   3 : 1 7 - Krasniqi Flamur (77')
   Šobec Lesce
   2 : 1 10 - Lavtar Gašper (71')
   OPOMINJANI
   Naklo-Tržič
    4 - Žumer Martin (73')
   Šobec Lesce
    10 - Lavtar Gašper (44')
    3 - Janc Matija (78')
   IZKLJUČENI
   Naklo-Tržič
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Naklo-Tržič
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Štefe Žan
       11 - Avsec Veno
  74'     13 - Novak Dominik Vid
       6 - Tirović Benjamin
  80'     12 - Podrepšek Žiga
       1 - Meglič Jan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  53'     13 - Gorzeti Jan
       9 - Rihtar Grega
  67'     17 - Knežević Andraž
       7 - Valjavec Enej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan