align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 18.10.17
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Britof 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Šmid Klavdij
   2. pomočnik: Gregorc Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic (K)
  5  Pilar Aleks
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija
  9  Jagodic Tine
  10  Gorjanc Lovro
  11  Krmavnar Nik
  15  Markelj Jan
  17  Jamšek Blaž
   Britof
Priimek in ime
  1  Gartner Žiga (V)
  5  Egart Juš
  6  Perpar Zupan Nik
  7  Bohinc David
  8  Tevanović Stefan
  9  Andonov Sandro
  10  Vasič Aljoša
  11  Moškon Blaž
  16  Arvaj Martin (K)
  17  Perko Filip
  18  Elkasović Alen
  Rezervni igralci
  2  Slevec Janez
  6  Jelovčan Luka
  14  Markelj Žan
  20  Jamšek Rok
  Rezervni igralci
  12  Perčič Nejc
  14  Lončarič Teo
  15  Rekanović Haris
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Špehar Anže
   Britof
   Alibabić Nedžad
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 7 - Damjanović Miralem (14')
   2 : 1 17 - Jamšek Blaž (63')
   3 : 1 10 - Gorjanc Lovro (80')
   Britof
   1 : 1 9 - Andonov Sandro (18')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    11 - Krmavnar Nik (35')
    3 - Merlin Gašper (51')
    8 - Kabić Matija (54')
   Britof
    5 - Egart Juš (60')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Britof
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  54'     6 - Jelovčan Luka
       7 - Damjanović Miralem
  62'     14 - Markelj Žan
       15 - Markelj Jan
  72'     20 - Jamšek Rok
       17 - Jamšek Blaž
   Britof
  Minuta  Igralec
  62'     15 - Rekanović Haris
       6 - Perpar Zupan Nik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan